Jsme specialisté na ameriky

Staňte se součástí velkého světa. Světa, kde vládne styl a precizní americký design. Kde svůj život řídíte po svém. Ať už za volantem nejnovějšího amerického modelu nebo s pedálem až na zem ve stylovém youngtimeru či americkém veteránu.

servis-vsech-znacek-bila

Ameriky
všech značek a stáří

zkusenosti-bila

Profesionalita, odbornost
a spolehlivost

servis-bila

Již více než 15 let
špičkový autoservis

Síla. Rychlost. Luxus. Robustnost.
Komfort.

To jsou ameriky tak, jak je znáte. Zamilovat se do nich je snadné. Objevit ten pravý kousek
a získat jej pro sebe je někdy složitější. Když ale máte parťáka, který ví, jak na to, parkujete
jej už za chvíli ve své garáži. V F67 takového partnera najdete.

Ameriky nás fascinují

Ameriky jsou láska. Dokonale jim rozumíme. Váš vysvěný vůz pro vás objevíme. Oslovíme jeho majitele. Auto přivezeme. Třeba i přes oceán. Oservisujeme jej. Opravíme. Zrenovujeme. Vyřídíme papírování. Cokoli potřebujete.

Ameriky jsou náš svět

Nechte se vtáhnout do amerického světa luxusu, svobodné mysli, rychlosti a dynamiky.  Žijte si svůj americký sen. Řiďte jej a buďte jeho pánem.

Lincoln

Nechte se hýčkat americkým stylem. Vychutnejte si dokonalou jízdu se značkou luxusních aut Lincoln. Nedělejte kompromisy a dopřejte si maximální komfort s úžasným výkonem.

Dovozy EU

Pomůžeme vám získat kvalitní vůz nejen americké značky. Vyřídíme za vás papírování spojené s jeho koupí a převodem. Zároveň vám poskytneme i profesionální servis.

O F67

Jsme profesionálové v automobilovém světě. Dodáváme vám vozy značky Ford, naší specialitou však není pouze tato značka. Jsme velcí fandové americké kvality. Vyberte si u nás například z nejnovějších modelů luxusních vozů Lincoln. Zajistíme pro vás jakoukoli „ameriku“. V naší aktuální nabídce si vyberete z nových, skladových i bazarových vozů. A pokud je váš favorit někde za hranicemi, nebo dokonce za oceánem, rádi vám jej přivezeme až k vám domů.

Kontaktujte nás

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.
Telefonicky na +420 556 702 395, +420 581 208 050 nebo e-mailem na f67@f67.cz