Jsme specialisté na ameriky

Staňte se součástí velkého světa. Světa, kde vládne styl a precizní americký design. Kde svůj život řídíte po svém. Ať už za volantem nejnovějšího amerického modelu nebo s pedálem až na zem ve stylovém youngtimeru či americkém veteránu.

servis-vsech-znacek-bila

Ameriky všech značek a stáří

Ameriky - prodej se zárukou

Prodej se zárukou

Oficiální dovozce amerik

Oficiální dovozce

Aktuálně skladem

Síla. Rychlost. Luxus. Robustnost.
Komfort.

To jsou ameriky tak, jak je znáte. Zamilovat se do nich je snadné. Objevit ten pravý kousek
a získat jej pro sebe je někdy složitější. Když ale máte parťáka, který ví, jak na to, parkujete
jej už za chvíli ve své garáži. V F67 takového partnera najdete.

Ameriky nás fascinují

Ameriky jsou láska. Dokonale jim rozumíme. Váš vysněný vůz pro vás objevíme. Oslovíme jeho majitele. Auto přivezeme. Třeba i přes oceán. Oservisujeme jej. Opravíme. Zrenovujeme. Vyřídíme papírování. Cokoli potřebujete.

Ameriky jsou náš svět

Nechte se vtáhnout do amerického světa luxusu, svobodné mysli, rychlosti a dynamiky.  Žijte si svůj americký sen. Řiďte jej a buďte jeho pánem.

Lincoln

Nechte se hýčkat americkým stylem. Vychutnejte si dokonalou jízdu se značkou luxusních aut Lincoln. Nedělejte kompromisy a dopřejte si maximální komfort s úžasným výkonem.

Dovozy EU

Pomůžeme vám získat kvalitní vůz nejen americké značky. Vyřídíme za vás papírování spojené s jeho koupí a převodem. Zároveň vám poskytneme i profesionální servis.

O F67

Jsme profesionálové v automobilovém světě. Dodáváme vám vozy značky Ford, naší specialitou však není pouze tato značka. Jsme velcí fandové americké kvality. Vyberte si u nás například z nejnovějších modelů luxusních vozů Lincoln. Zajistíme pro vás jakoukoli „ameriku“. V naší aktuální nabídce si vyberete z nových, skladových i bazarových vozů. A pokud je váš favorit někde za hranicemi, nebo dokonce za oceánem, rádi vám jej přivezeme až k vám domů.

Kontaktujte nás

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.
Telefonicky na +420 556 702 395, +420 581 208 050 nebo e-mailem na f67@f67.cz