Servis a služby

Profesionální servis vašeho vozu

Zkontrolujeme. Opravíme. Seřídíme. Rozjedeme.

A taky přezujeme. Vyvážíme. Doplníme. Vylepšíme.  Vyleštíme. Obnovíme VIN. Připravíme a zajistíme STK. 

Servis vozů všech značek a stáří
Profesionalita, odbornost, spolehlivost​
Již více než 15 let špičkový autoservis​
Programové balíčky ručního mytí a čištění vozidel
- ceny jsou uvedeny vč. DPH
Osobní auto SUV Dodávka
Program 1) Odstranění hmyzu, umytí karoserie vozu a kol, vysušení karoserie, luxování interiéru vč. sedaček a zavazadlového prostoru (odstranění prachu v interiéru), dezinfekce vozu ozónem. 890,- Kč 990,- Kč 1 190,- Kč
Program 2) Odstranění hmyzu, umytí karoserie vozu a kol, vysušení karoserie, luxování interiéru vč. sedaček a zavazadlového prostoru (odstranění prachu v interiéru), dezinfekce vozu ozónem + čištění a ošetření plastů v interiéru, vyčištění oken 1290,- Kč 1490,- Kč 1 790,- Kč
Program 3) Odstranění hmyzu, umytí karoserie vozu a kol, vysušení karoserie, luxování interiéru vč. sedaček a zavazadlového prostoru (odstranění prachu v interiéru), dezinfekce vozu ozónem, čištění a ošetření plastů v interiéru, vyčištění oken + ošetření plastových dílů karoserie, péče o pneu a disky, tepování interiéru (mimo strop) 2490,- Kč 2990,- Kč 3490,- Kč
Program 4) zahrnuje kromě Programu 3) navíc umytí mot. prostoru, kompletní mytí exteriéru, mytí podvozku, čištění kůže + impregnace / tepování sedaček + koberců, čištění a impregnace plastů, vyčištění rámu a mezidveřních prostor, leštění oken + zrcátek.

! OSVĚDČENÝ PROGRAM PRO PŘÍPRAVU VOZIDLA NA PRODEJ !
4890,- Kč 5390,- Kč 5890,- Kč
Dlouhodobě neudržovaný interiér (mastnota, zvířecí srst, plíseň, apod.) pouze za příplatek 20% a výše dle aktuálního stavu vozu. Při nadměrném čištění skvrn a jiných neceníkových prací cena vždy dohodou.


Další služby pro Váš vůz

  • Kompletní rozleštění laku
  • Keramická ochrana laku
  • PPF ochranné folie laku (jak celé vozidlo, tak jen přední část)
  • Wrap folie (jak na celé auto, tak jen části – například „dechrom“ stříbrných částí do černé)
  • Tónování oken, světlometů
  • Čipování
  • Renovace ALU disků
  • Renovace kožených sedadel
  • Montáž antiradarů
  • Přešití volantů, řadících pák

Výměna oleje

Pravidelná výměna motorového oleje a olejového filtru automaticky prodlužuje životnost motoru vašeho automobilu a zajišťuje jeho plynulý chod. Používáme vždy přesnou specifikaci motorového oleje podle typu motorizace vozidla a kvalitních filtrů. Výměnu provádíme pro osobní vozy všech běžných značek, dodávky, off-roady, vozy z USA a lehká užitková vozidla do 3,5 t.

Servis a dezinfekce klimatizace

Provádíme základní údržbu, odborný servis i složitější opravy klimatizací. Samozřejmostí je odsátí a recyklace starého chladiva ze systému klimatizace a jeho následná likvidace, aplikace kontrastní UV látky pro odhalení netěsností, detekce úniků chladiva, plnění klimatizací speciálním olejem dle typu vozu a chladivem R134a či nově i R1234yf, čištění klimatizace od nečistot a škodlivých organismů.

Kontrola a seřízení geometrie

Provádíme kontrolu a potřebné seřízení geometrie náprav vozidel. Správné seřízení náprav vozidla zvyšuje životnost pneumatik, zlepšuje komfort jízdy a má vliv na celkovou bezpečnost provozu vozidla. Tuto kontrolu provádíme na moderním testovacím zařízení světových výrobců. Jedná se o elektronické osmisenzorové či kamerové zařízení s indikací naměřených hodnot, včetně prostorové grafiky.

Ztotožnění vozidla a obnova VIN

Máte-li nečitelný nebo vyrezlý VIN, vaše vozidlo ztotožníme a VIN vyrazíme náhradní technologií. Vše dle platných zákonů ČR a postupů Ford.

Diagnostika

Diagnostiku provádíme v našem autorizovaném servisu pomocí přístrojů Ford Integrated Diagnostic System (IDS), GFDRS a FDRS, které umožňují získat informace o vozidle, stavu elektroniky a jednotlivých závadách. Zařízení jsou rychlá a jejich detekce přesná. Jedná se o jediný diagnostický systém schválený pro autorizované servisy Ford v Evropě. Ford IDS splňuje veškeré požadavky na moderní servis automobilů.

Mechanické a karosářské opravy

Zaručujeme profesionální péči o váš vůz od běžné údržby, přes garanční kontroly, až po odstranění následků dopravní nehody. Provádíme běžné i rozsáhlé opravy vozidel značky Ford, obvyklou údržbu vozidel všech značek včetně vozidel z USA.

Příprava a zajištění STK a emisí

Měření emisí a technické kontroly provádíme pro osobní vozy všech běžných značek, dodávky, off-roady, vozy z USA a lehká užitková vozidla do 3,5 t – jak s benzínovým (zážehovým), tak s naftovým (vznětovým) pohonem. Váš automobil na technickou kontrolu kompletně zkontrolujeme a připravíme. S platnou technickou kontrolou (STK) a osvědčením o měření emisí (ME) od nás odjíždíte bez starostí.

Tónování a foliování autoskel

Zajišťujeme tónování autoskel kvalitními slunečními fóliemi. Nabízíme různé stupně zatmavení dle potřeb zákazníka, každé sklo označíme schvalovacím štítkem (potvrzení o legální instalaci), fólie jsou homologovány a schváleny Ministerstvem dopravy ČR.

Ruční mytí a čištění vozidla, leštění karoserie

Provádíme čištění interiéru aut suchou i mokrou cestou (tepování), včetně čištění a ručního mytí exteriéru. Pro ošetření a čištění vozidel používáme profesionální technologii a autokosmetiku. Čistíme látkové i kožené provedení interiéru.

Servisní prohlídky

Pravidelná servisní prohlídka a údržba v autorizovaném servisu Ford udržuje váš vůz v té nejlepší kondici. Postaráme se o motor i systémy a díly ovlivňující opotřebení motoru, spotřebu paliva a emise. Používáme originální náhradní díly a postupy Ford. Vy tak získáte jistotu, že je váš vůz stále spolehlivý a bezpečný.

Výměna autoskel

Provádíme výměny čelních, bočních i zadních autoskel na všech osobních vozidlech a malých nákladních vozidlech. Při výměně autoskel používáme pouze materiály splňující kvalitní standardy materiálů používaných v prvovýrobě vozidel. Pokud je výměna hrazena prostřednictvím pojišťovny, veškeré dokumenty a komunikaci s pojišťovnou za vás rádi vyřešíme.

Pneuservis a uskladnění pneu

Přezutí a výměnu pneumatik na osobních i užitkových vozech nechte na nás. Provedeme vyvažování (vycentrování) kol na strojích M/B Engineering, opravu malých defektů knotem i větších průrazů latou (hřibem) či opravy hliníkových kol po nárazu. Využijte také  sezónního uskladnění pneu.

Umyjeme.
Vyčistíme.
Vyleštíme.

Odstraníme prach v interiéru. Vyluxujeme sedačky i zavazadlový prostor.  Vyčistíme plastové povrchy v interiéru. Vyleštíme okna i karoserii. Ošetříme pneumatiky i disky. Vytepujeme sedadla. Vydezinfikujeme ozónem.

Servis pro nás není jen Ford

O autech víme vše. A to nejen o Fordech, amerikách nebo veteránech. Pod rukama a nad hlavou nám už prošly snad všechny značky, na které si vzpomenete.

Servisujeme širokou škálu značek

Rezervace servisu

Rezervujte si svůj čas již nyní.  Tak na vás budeme mít na pobočce zaručeně prostor.

Naše pobočky

F.67 NOVÝ JIČÍN

+420 556 702 395

f67@f67.cz


Jugoslávská 23
741 01 Nový Jičín

F.67 PŘEROV

+420 581 208 050

f67@f67.cz


Polní 14
750 02 Přerov

Kontaktujte nás

Máte dotaz? neváhejte nás kontaktovat.