Nový Ford Transit Trail:

Nový Ford Transit Trail 2023 disponuje jedinečnými funkcemi a schopnostmi a nabízí zájemcům o dobrodružství verzi připravenou na přestavbu přímo z výroby.

Stvořen pro dobrodružství

Již více než šest desetiletí poskytuje Ford cestujícím dodávky, které jsou stvořeny pro život na cestách i mimo ně. Na podvozcích Ford bylo postaveno více obytných vozů než na podvozcích jakékoli jiné značky.

Transit Trail je k dispozici se střední a vysokou střechou, včetně modelu s vysokou střechou a prodlouženou délkou,  poskytuje tak opravdu nadstandardní prostor pro úpravy dle přání zákazníka. 

Obě varianty s vysokou střechou poskytují plnohodnotný prostor k stání i osobám vysokým metr a půl. Podlaha nákladového prostoru v modelu s prodlouženou délkou je dlouhá více než čtyři metry.

Speciálně umístěné plochy pro navrtání skříní, polic, lůžka a další prvky umožňují kutilům a montérům zvážit nespočet variant. Tmavě tónovaná skla a volitelné střešní odvětrávání zpříjemňují čas strávený v dodávce. Mezi prvky pohodlí v kabině patří police nad hlavou, osvětlené sluneční clony a otočná sedadla řidiče a spolujezdce.

Dostupný paket Upfitter Package pomáhá cestujícím s elektrickým napájením přídavného příslušenství, jako je např. vnější světelná lišta, a zahrnuje vysokokapacitní spínače Upfitter, větší středovou konzolu, pomocný pojistkový panel s vysoce kvalitním konektorem rozhraní, dvě baterie AGM a upravenou elektroinstalaci vozidla.

Nový Ford Transit Trail je vybaven pro lepší průchodnost terénem mnoha  standardními prvky a funkcemi.

  • 3,5l motor EcoBoost® V6 o výkonu 310 koní a točivém momentu 400 N.m3  v kombinaci s 10s automatickou převodovkou.
  • Inteligentní pohon všech kol s pěti volitelnými jízdními režimy, včetně režimů Normal, Eco, Mud/Ruts, Tow/Haul a Slippery.
  • O 3,5“ zvýšená světlá výška, o 2,75“ širší rozchod kol, 30,5“ terénní pneumatiky Goodyear Wrangler Workhorse a 16“ černá kola z lehkých slitin.
  • Černá mřížka chladiče s integrovanými obrysovými světly a černými HID světlomety, unikátní přední nárazník, kryty proti vodě, obklady podběhů kol, obložení předních podběhů kol a posuvné schůdky na straně řidiče a spolujezdce
  • Paket Heavy-Duty Trailer Package s tažnou kapacitou až 6 500 kg pro přepravu člunu, čtyřkolek, sněžných skútrů nebo jiných dobrodružných hraček
  • Technické funkce, které umožňují jistotu na cestách i mimo ně, s Inteligentním přístupem se startováním tlačítkem, Asistentem mrtvého úhlu 1.0, systémy Reverse a Side Sensing, Adaptivním tempomatem
  • SYNC®4 se SiriusXM® s 360L, HD Radio™ a aktualizací softwaru Ford Power-Up, 12“ dotykovým displejem, digitální kamerou s vysokým rozlišením a zásuvkami 110 V, 12 V a USB.

Kvalitní prověřené vozy od autorizovaného dealera Ford

V automobilovém světě jsme profesionálové. Zajistíme vám vozy značky Ford, naší specialitou však není pouze tato značka. Již více než 15 let vyhledáváme a přivážíme svým zákazníkům z EU i USA vozy, které nikdy nezevšední.

Podívejte se na nabídku prověřených vozů v Novém Jičíně a Přerově nebo využijte naši službu dovozu vozidel na zakázku.

Naše pobočky

F.67 NOVÝ JIČÍN

+420 556 702 395

f67@f67.cz


Jugoslávská 23
741 01 Nový Jičín

F.67 PŘEROV

+420 581 208 050

f67@f67.cz


Polní 14
750 02 Přerov

Kontaktujte nás

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.