Nový 2020 Lincoln Aviator představuje nová tvář Lincolnu - Matthew McConaughey

Společnost Lincoln Motor Company sáhla pro tentokrát na svou propagaci do hollywoodských řad. Není se čemu divit. Hvězdu mezi luxusními vozy – jakou nový Lincoln Aviator 2020 bezesporu je – představuje hvězda tentokrát hollywoodská Matthew McCanaughey.

Lincoln Aviator na pozadí drsné zimní scenérie

Nová kampaň v režii významného kameramana Lance Acorda nechává nový Lincoln Aviator vyniknout na pozadí ledové scenérie vysokohorského jezera. McConaughey vyrazil na rybolov do mrazivých hor, kde si užívá skutečný klid a relax.

Matthew McCanaughey

McConaughey vypráví příběh

Všude okolo ticho, jen mrazivý vítr a tiché vrzání sněhu a ledu. Slyšíte vlastní dech…McConaughey si uprostřed tohoto tichého světa užívá rybolovu. Se svým čtyřkolým parťákem, kterým mu je v jakémkoli prostředí a počasí, v jakékoli situaci bez ohledu na aktivitu bezpečný Lincoln Aviator. Je to příběh o sounáležitosti člověka a komfortního Aviatoru s luxusním vybavením a intuitivní technologií.

Jedinečné vyjádření vaší osobnosti

„Když jste v Lincolnu, máte jedinečný pocit. Jste tělem i duší svázán s plynovým pedálem, volantem a sedadlem, které je pod vámi, místo něčeho, co je jen o specifikacích, koňských silách a točivém momentu,“ přesně vystihl poslání luxusního Lincoln Aviatoru Eric Peterson, marketingový manažer společnosti Lincoln.

O chytrém marketingovém tahu svědčí i popularita reklamy. Na YouTube se klip pyšní velkou sledovaností. Za necelý měsíc od 28. prosince minulého roku shromáždil již přes 20,5 milionů shlédnutí.

Naše pobočky

F.67 NOVÝ JIČÍN

+420 556 702 395

f67@f67.cz


Jugoslávská 23
741 01 Nový Jičín

F.67 PŘEROV

+420 581 208 050

f67@f67.cz


Polní 14
750 02 Přerov

Kontaktujte nás

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

f67@f67.cz

© 2019 F67. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil: Plus Design & Marketing s.r.o.Tiráž